Účinná vizualizácia

Autor: Martina Klesniaková | 31.3.2014 o 9:46 | (upravené 31.3.2014 o 10:08) Karma článku: 2,67 | Prečítané:  663x

O vizualizácii svojho vysnívaného života sa toho už veľa popísalo. Často sa ale ľudia dopracujú ku sklamaniu, keď sa po prvých pár pokusoch v ich životoch nič nedeje a nemení. Tak napríklad nedobrovoľne single ľudia - nový partner je niečo, čo si človek nemôže naplánovať, ani si to kúpiť v hypermarkete. Často je jednoduchšie zohnať finančnú čiastku na niečo, čo sa dá kúpiť, než pritiahnuť si do svojej reality niečo, čo je zadarmo.

Splnené želaniaSplnené želaniamartinus.sk

Problém, ktorý som spomenula vyššie, sa dá najlepšie zvládnuť pomocou pravidelnej vizualizácie. To znamená, že si vytvoríte presnú predstavu, ako by ste sa chceli so svojím vysnívaným partnerom cítiť, a čo by ste s ním chceli robiť. Ak sa dá, mnohé z týchto aktivít začnite robiť už aj sami - doprajte si všetko, čo očakávate od svojho budúceho partnera - aspoň v takej provizórnej forme.

Pokiaľ ide o naozaj účinnú vizualizáciu, odporúčam si každý deň púšťať film, ktorý najvernejšie znázorňuje vašu vysnívanú lásku. Tento film si pustite skutočne každý jeden deň a D. Virtue dokonca odporúča popri ňom bicyklovať na stacionárnom bicykli. Tak si zároveň dostanete telo do dobrej kondície a budete sa cítiť pre druhé pohlavie čoraz príťažlivejší.

Film vám umožní ten najsilnejší a najefektívnejší spôsob vizualizácie bez nejakej veľkej námahy - nemusíte si pracne želané emócie vyvolávať sami - tím odborníkov - filmárov - už zostavil veľmi silný, emócie budiaci, obraz za vás. Filmový príbeh je navyše podfarbený náladovou hudbou a inými zvukovými efektami, takže okrem zraku zapojíte aj sluch. Častým opakovaním sa vám želaný obraz doslova dostane pod kožu a stane sa vám rovnako blízky ako vaša každodenná rutina. Stacionárny bicykel navyše zapojí do vizualizácie aj vaše svaly, srdce a pľúca - v podstate celé vaše telo bude pracovať na zhmotňovaní novej reality - a to je už riadna sila!

Každodenné prežívanie svojho obľúbeného filmu spôsobí, že sa na ten príbeh vibračne naladíte a budete tak svoju vlastnú realitu ohýbať smerom, ktorý si sami zvolíte. Disciplína a pravidelnosť sú v tomto prípade základnou podmienkou. Týmto spôsobom si do života môžete pritiahnuť čokoľvek, na čo zameriate svoju pozornosť a pocity. Viac o ohýbaní reality sa dočítate v knihe W. Dyera: Splnené želania ♥

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Návrat Ščurka z basy k hokeju: vražda, klamstvá aj podozrenie z korupcie

Pôvodne mu hrozilo až 20 rokov. Prečo dostal hokejista Ščurko za brutálnu vraždu rozhodcu Mareka Liptaja len mierny trest.

SVET

Mexiko ničí ďalšie zemetrasenie. Má už 226 obetí

Tisíce ľudí utekali ulicami, padali aj budovy. Medzi obeťami sú aj deti.

ŠPORT

Saganov debut na MS: žalúdočné problémy a hnev

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?