Ako si zhmotniť 100 000 €

Autor: Martina Klesniaková | 5.11.2013 o 11:18 | (upravené 5.11.2013 o 12:00) Karma článku: 6,94 | Prečítané:  1116x

Nemyslite si, že tu nájdete nejaký neoverený teoretický postup. Opíšem tu svoj vlastný experiment, ktorý som vyskúšala na vlastnej koži:

500 000 Eur500 000 EurFacebook

Večer pred spaním som si vytvorila predstavu, že uprostred mojej spálne leží na zemi TESCO-igelitka, v ktorej je 100 000 € v 500 €urovkách. Ešte predtým, než som zaspala, vytlačila som si na papier obrázok priložený k tomuto článku a položila som ho presne na miesto, kde sa mala ráno zjaviť igelitka s 3-mi miliónmi SK.

Ráno tam bol, samozrejme, len obrázok, ale nasledoval ohurujúci zážitok: to, čo sa v to ráno stalo, dokazovalo, že sa rapídne zmenilo moje osobné vyžarovanie. Vybrala som sa na poštu - zaniesť ďalšie objednané kusy knihy Zbavte sa viny svojim zákazníkom. Predo mnou pri okienku stála dôchodkyňa a chystala sa zaplatiť šekom 100 € a 50 centov. Vyložila šek na pult a pustila sa do zdĺhavého prehrabovania v peňaženke - hľadajúc tých 50 centov.

Poštárka ju netrpezlivo vyzvala, aby jej už dala peniaze. Vtom babka spanikárila a zvolala: "Veď ja som vám tam s tým šekom dala aj tých 100 Eur!!!"

"Nedali ste mi žiadne peniaze!" ohradila sa poštárka.

"Ale áno, len sa dobre pozrite, či vám nespadli na zem!" nariekala babka.

Poštárka i dôchodkyňa sa pustili do hektického hľadania 100-€urovky. Nakoniec ju babka objavila v bielom IGELITOVOM sáčku, z ktorého predtým vytiahla šek, a hovorí: "Jáj? Bóže! Ona sa mi z toho šeku vyšmykla naspäť do sáčku!"

Vzápätí do mňa nechtiac drgla žena stojaca v rade za mnou. Keď som sa obzrela, videla som, že sa zohýba dolu pre rozsypaných 60 € v 20-€urovkách, ktoré jej vypadli z ruky. Keď som sa dostala na rad pri okienku, padol mi pohľad na zem a pri mojej nohe ležala na zemi 2-centovka. Zodvihla som ju a ako som vstávala, padol mi pohľad na los Vianočnej lotérie vystavený za sklom pri pulte. Hlavnou výhrou bolo 100 000 € - ale stál až 5 €, tak som si ho nekúpila: viem, že by na ňom nebola žiadna výhra, lebo nie som ešte vibračne naladená na predstavu, že by som mohla niečo vyhrať v lotérii. Moja doterajšia skúsenosť v tejto oblasti je totiž taká, že vždy som len zaplatila za losy kopu peňazí - ale nikdy som nič nevyhrala.

Uvedomila som si, že všetko, čo sa okolo mňa deje na pošte, by som mohla spôsobovať ja - svojím zmeneným vyžarovaním. Neraz sa mi už stalo, že keď som bola rozčúlená, začal mi pod rukami zamŕzať počítač. Viem, že svojím osobným nastavením dokážem ovplyvňovať predmety i ľudí okolo seba. Môj magnetizmus sa od večera zmenil tak, že som si začala priťahovať do svojej blízkosti ľudí, ktorí si nedávajú pozor na svoje peniaze.

Logicky som si totiž večer nevedela predstaviť iný sceár - ako by sa mohla igelitka so     100 000 € ocitnúť u mňa na koberci - než ten, že ju niekto stratí a ja ju nájdem a donesiem domov. Hneď ráno začali ľudia v mojej blízkosti strácať peniaze. A ja som si uvedomila, ako veľmi nás obmedzuje naša logika. Keď získam svojich 100 000 € - nechcem, aby kvôli tomu niekto plakal, že ich stratil. Nechcem ich za tú cenu, že niekomu niečo ubudne! Lenže ako si ináč predstaviť, že tá igelitka s peniazmi leží v mojej izbe? Ako by mohla vzniknúť z ničoho? Len tak, že sa jednoducho zhmotní z okolitého vzduchu?

Keď mi môj mozog dokázal od večera do rána tak výrazne zmeniť môj osobný magnetizmus, musí to byť veľmi silný nástoj, ktorý isto dokáže oveľa viac! Tento nástroj totiž vytvára celú moju realitu. Všetko v mojom živote, čo mám, je výsledkom mojich myšlienok - a nikdy som nezískala to, čo môj mozog nepovažoval za možné.

Budem sa teda snažiť presvedčiť svoj mozog, že je možné, aby balík peňazí vznikol zo vzduchu. Najlepšie by však bolo úplne sa zbaviť potreby logického zdôvodňovania, odkiaľ sa tie peniaze vzali. Prána totiž nemá rada, keď sa jej niekto snaží diktovať, akým spôsobom sa má do niečoho zmaterializovať. Budem aj naďalej v tejto veci bádať, a hneď, ako sa mi to podarí uskutočniť, napíšem ďalší blog.

Alebo radšej nenapíšem nič a nechám si to pre seba. Vy by ste asi tiež nevytrúbili do sveta, že máte doma 100 000 € :D

P.S. Dnes večer sa budem znova trocha nalaďovať - a ráno si pôjdem na poštu kúpiť ten los :D

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Návrat Ščurka z basy k hokeju: vražda, klamstvá aj podozrenie z korupcie

Pôvodne mu hrozilo až 20 rokov. Prečo dostal hokejista Ščurko za brutálnu vraždu rozhodcu Mareka Liptaja len mierny trest.

SVET

Mexiko ničí ďalšie zemetrasenie. Má už 226 obetí

Tisíce ľudí utekali ulicami, padali aj budovy. Medzi obeťami sú aj deti.

ŠPORT

Saganov debut na MS: žalúdočné problémy a hnev

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?