Ako zvýšiť svoju citlivosť na zázraky?

Autor: Martina Klesniaková | 17.3.2014 o 15:43 | (upravené 17.3.2014 o 16:19) Karma článku: 6,79 | Prečítané:  1239x

Prestaňte klásť odpor. Ako kladieme odpor? Tak, že bojujeme s tým, čo je. Ako prestať bojovať s tým, čo je?    1. Prijmite všetko, čo sa deje, ako cestu ku splneniu vašich túžob. Univerzum má často nevyspytateľné spôsoby, ako vyplniť naše túžby. Neraz nás dokonca potrebuje zbaviť všetkého, čo máme, aby sa vytvoril priestor pre to, po čom túžime. Nebojujte s tým, čo sa vám deje.

Ako zabezpečiť, aby nás Univerzum nevláčilo životom sem a tam - do cieľa, ktorý nechceme?

2. Nestrácajte z mysle svoj sen. Myslite naň vo dne v noci, vytvorte si tabuľu snov s peknými obrázkami vašej vysnívanej práce, partnera, dovolenky, bývania. Nalepte si na ňu slová: milovaný, chránený, oceňovaný a každý deň sa na to pozerajte. Nezabudnite na nadpis: Zhmotňuje sa. Ako zabezpečiť, aby vás pri pohľade na vašu tabuľu snov nestresovalo to, čo máte teraz?

3. Napíšte si na papier všetko, čo sa vám na vašom živote NEpáči a dajte tom názov: Prechodný stav. Potom sa tým prestaňte zaoberať, pretože čoskoro to aj tak pominie. Namiesto toho si začnite všímať to, čo sa vám PÁČI. Hľadajte vo svojom bežnom živote drobnosti, ktoré sa podobajú na vaše túžby:

- Dovolenka snov? Možno máte za domom pekný lesík.

- Byť milovaný? Všimnite si, ako vás ľúbia vaše deti.

- Vysnívaná práca? Možno máte kolegu, ktorý vám vždy rozjasní deň.

Všímajte si to.

4. Uznávajte zázraky. Myslíte si, že každý má zdravé deti ako vy? Myslíte si, že každý má zdravé nohy ako vy? Myslíte si, že každý má kde bývať? Myslíte si, že každý má prácu? Alebo že každý mal v detstve zadarmo jedlo, bývanie, školu a letné tábory? Myslíte si, že v stredoveku sa všetky deti dožili dospelosti? To všetko sú zázraky. Ďakujte za ne a pritiahnete ďalšie.

5. Ešte citlivejší na zázraky budete, keď začnete žiť striedmo. Neprejedajte sa, nedávajte do seba toxíny. Odpočívajte, choďte na čerstvý vzduch, hladkajte zvieratá, seďte pod stromom. Ak s týmito 5-timi bodmi vytrváte, už po niekoľkých dňoch začnete cítiť zázraky

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Kotlebovi extrémisti v parlamente: Rozpustiť a vypustiť

Aj keď sú Kotlebovci opatrnejší, nemôžu si pomôcť. Porušujú zákony a stranu treba rozpustiť.

KOŠICE KORZÁR

Poručík Ihnát žiada ministerstvo obrany o degradáciu

Rozdávanie vojenských frčiek sa rozhodol riešiť radikálne.

KULTÚRA

Má najhorší názov, aký kedy film mal. Môže napriek tomu získať Oscara?

Zhodnotili sme šance nominovaných filmov.


Už ste čítali?