Zamyslenie nad Snehulienkou ♥

Autor: Martina Klesniaková | 15.12.2013 o 12:28 | (upravené 15.12.2013 o 12:56) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  103x

Uvedomujete si, že v Snehulienke nebola najväčším záškodníkom kráľovná, ale hlúpe zrkadlo? Tento primitívny podrývač si drzo dovolil POROVNÁVAŤ ľudí a deliť ich na krásnych a škaredých. V úbohej kráľovnej svojím vyrývaním ustavične vzbudzovalo SEBAPOCHYBNOSTI, SEBAKRITIKU a POCITY VINY.

Kráľovná nemusela byť zláKráľovná nemusela byť zláWalt Disney

Kráľovná bola len nešťastná žena, ktorej nemal kto povedať, aká je KRÁSNA, ŠIKOVNÁ a MOCNÁ. Úplne by jej stačilo vyhodiť škodoradostné zrkadlo na smetisko a nahradiť ho múdrym a láskavým zrkadlom, ktoré by si všímalo predovšetkým jej kvality.

Naproti kráľovnej Snehulienka bola neustále obklopená zástupom obdivovateľov, ktorí jej ustavične opakovali, aká je nádherná, skromná a múdra. Vzbudzovalo to v nej LÁSKU, NEHU A RADOSŤ, ktoré s potešením rozdávala všetkým okolo seba.

A teraz si predstavme, že by si aj kráľovná do svojej bezprostrednej blízkosti pozvala niekoho, kto by ju úprimne obdivoval, povzbudzoval, upokojoval a chválil. Namiesto zloby by v nej prebúdzal lásku a harmóniu.

POUČENIE: JE DÔLEŽITÉ VYHODIŤ ZO SVOJHO ŽIVOTA KRITICKÝCH PODRÝVAČOV A TREBA SA OBKLOPIŤ MILUJÚCIMI ĽUĎMI, KTORÍ VEDIA OCENIŤ NAŠE KVALITY

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Firmy nutne potrebujú ľudí, z Ukrajiny im ich vláda dovoliť nechce

Na jar minister práce Ján Richter hovoril o možnosti vpustiť na náš pracovný trh ľudí z tretích krajín v odvetviach, v ktorých to bude potrebné.

EKONOMIKA

Právnici, ktorí radili pri predaji Eurovey a príchode Číňanov

Právnické firmy pre SME a The Slovak Spectator ukázali top obchody, pri ktorých radili.

ŠPORT

Za Slovanom stále cítiť pachuť vytunelovaných harvardov

Medzi majiteľmi je dodnes firma zapletená do tunelovania harvardských fondov.


Už ste čítali?