Zamyslenie nad Snehulienkou ♥

Autor: Martina Klesniaková | 15.12.2013 o 12:28 | (upravené 15.12.2013 o 12:56) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  100x

Uvedomujete si, že v Snehulienke nebola najväčším záškodníkom kráľovná, ale hlúpe zrkadlo? Tento primitívny podrývač si drzo dovolil POROVNÁVAŤ ľudí a deliť ich na krásnych a škaredých. V úbohej kráľovnej svojím vyrývaním ustavične vzbudzovalo SEBAPOCHYBNOSTI, SEBAKRITIKU a POCITY VINY.

Kráľovná nemusela byť zláKráľovná nemusela byť zláWalt Disney

Kráľovná bola len nešťastná žena, ktorej nemal kto povedať, aká je KRÁSNA, ŠIKOVNÁ a MOCNÁ. Úplne by jej stačilo vyhodiť škodoradostné zrkadlo na smetisko a nahradiť ho múdrym a láskavým zrkadlom, ktoré by si všímalo predovšetkým jej kvality.

Naproti kráľovnej Snehulienka bola neustále obklopená zástupom obdivovateľov, ktorí jej ustavične opakovali, aká je nádherná, skromná a múdra. Vzbudzovalo to v nej LÁSKU, NEHU A RADOSŤ, ktoré s potešením rozdávala všetkým okolo seba.

A teraz si predstavme, že by si aj kráľovná do svojej bezprostrednej blízkosti pozvala niekoho, kto by ju úprimne obdivoval, povzbudzoval, upokojoval a chválil. Namiesto zloby by v nej prebúdzal lásku a harmóniu.

POUČENIE: JE DÔLEŽITÉ VYHODIŤ ZO SVOJHO ŽIVOTA KRITICKÝCH PODRÝVAČOV A TREBA SA OBKLOPIŤ MILUJÚCIMI ĽUĎMI, KTORÍ VEDIA OCENIŤ NAŠE KVALITY

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Tlak SNS na televíziu pripomína mečiarizmus, koalícia cúva

Verejnoprávnu televíziu sa snažili za šesťdesiat rokov vysielania ovládnuť viaceré politické strany. Nového riaditeľa RTVS bude parlament voliť na budúci rok.

KOMENTÁRE

Slovenská televízia. Mocenské pomery sa menili častejšie než hlásateľky

Do televízie sa tlačili autokrati, samozvaní otcovia národa aj zástancovia tretej cesty.

ŠPORT

Cibulkovej semifinále nestačí, šéf ruského tenisu jej nedáva šancu

Oddýchnutá Dominka nastúpi proti Ruske.


Už ste čítali?